Creavision
ul. Przemysłowa 5E
75-216 Koszalin

biuro ul. Gierczak 19b
 

502 248 108
507 172 979
 
GG 5991244
 
biuro@creavision.pl

bannery

Baner jest jednym z tańszych form reklamy, aby wypromować swoją firmę, sklep, galerię w widocznym dla innych ludzi miejscu. Nie wymaga on żadnej specjalnej konstrukcji potrzebnej do montażu. Brzegi banera okute są oczkami, przez które przewleka się sznur i rozpina sie pomiędzy dwoma obiektami,np. słupami. Baner jest lekkim i elastycznym materiałem, więc w każdej chwili można go zwinać w rulon i przechować w dogodnym miejscu. Jest on także odporny na wszelkie warunki atmosferyczne.

 

Poza banerami oferujemy Państwu nadruki na siatkach banerowych. Reklama wykonana na tym nośniku jest doskonałym wyborem,jeśli zachodzi konieczność umieszczenia reklamy na ścianach z oknami. Poprzez swoją unikalną strukturę, siatka banerowa przepuszcza światło,co jednak nie odbija się niekorzystnie na widoczności umieszczonej na niej grafiki.

 

Warto jeszcze wspomnieć o nadrukach przeznaczonych na szyby samochodowe  i okna wystawowe w technologii One Way Vision. W tym wypadku nośnik reklamy składa sie z perforowanej folii samoprzylepnej o przepuszczalości światła rzędu 50 %, dzięki czemu od środka uzyskujemy dobrą widoczność, natomiast na zewnątrz dobrze widoczną grafikę.